• Eesti keeles
  • In english

Uute 2-aastaste laste lastevanemate koosolek 16.05.2018 

Sügisel Kaheaastaste laste lastevanemate koosolek toimub

16 mail kell 18.00
Sel sügisel avame kaks kaheaastaste laste rühma Pokud ja Liblikad


Paremaks kohanemiseks laulu- ja mänguringid

Esmaspäeviti
23.04          kell 11.15    Liblikad            
                   kl. 11.45     Pokud


30.04          kell 11.15   Liblikad            
                  kl. 11.45     Pokud
           
07.05          kell 11.15           Liblikad     
                  kl. 11.45             Pokud
     
Tegevused  kestavad 20-25 minutit ja juhendab Sirje Grauberg

 

 

Lapsed 2018 rühmadesse  2a

 

Liblikad

Ly Allas

Ülle Talv

Margit Merisalu

Pokud

Heli Palitser

Külli Mõtsla

Marge Rootsma

  1. Abner Roland
  2. Hunt Randel
  3. Pekka Braien
  4. Pint Heilin
  5. Vors Els
  6. Vors Ami
  7. Putškova Johanna
  8. Raaper Gendra
  9. Kägu Adele
  10. Kalla Eliise
  11. Ehasalu Kertu
  12. Tammelaan Kevin
  13. Vakkum Karel
  14. Markus Mairold
  15. Mändla Karel
  16. Rander Rein
  1. Sild  Johanna
  2. Loog Märten
  3. Koskelainen Martin
  4. Tamme Leena Elisabeth
  5. Tischler Katriin
  6. Sala Sten
  7. Pärn Romet
  8. Kiisk Keiriin
  9. Manukjan Melany
  10. Kuuse Kristelle
  11. Kruusalu Hugo
  12. Paimets Sebastian
  13. Huopolainen Joosep
  14. Alandi Ruudi
  15. Berg Mirtel Mey
  16. Kivisoo Emma

Susi Chris-Robin

Kõiva Kren

Kohta pakkuda Tallinna tn-le

Lepik Rasmus

Lass Mattias

Kohta pakkuda Kastani tn-le

Hecht Elisabeth

3aastased Lapsed rühmadesse   2018 a

Päikesetupsud

Ingrid Saare

Maris Metsatalu

Katrin Pleesi

Mõmmikud

Ingrid Härma

Mari Nõlvak

Kadri Salep

  1. Altküla Pätrik

Asu Andres

  1. Bristol Sofia

Karro Naomi

  1. Hallik Mirell

Kiis Kärol 

  1. Huopolainen Hugo

Kivinurm Rico-Ricardo

  1. Karell Kristofer 

Köhler Heleriin

  1. Kasemaa Kendra

Margus Mathias

  1. Kirss Uku

Nõmmik Mia Liisa

  1. Koemets Andreas   

Paavel Jete

  1. Kotkas Mia

Paimla  Klaarika

  1. Maarend Noora

Pere Noora

  1. Nilp Mia-Loreen

Randväli Ranelle

  1. Oraste Eliise

Rudissaar Kathleen

  1. Sultanjants Susann

Silluta Georgi

  1. Veldre  Frank

Timm Dagnar

  1. Laagemann Bert

Toom Kristan

  1. Nõu Karl Märten

Kivimäe Hugo Jüri

  1. Pard Angelica

Allas Aron-Rico

  1. Kivimäe Gren

Rahulaan Ken Stefan

  1. Komendant Mirtel

Kaldam Linda

  1. Heinsalu Lumili Leen

Juusu Mattias

  1. Krooni Gregor

Anvelt Jasper

 

AXIS MULTIMEDIA 2006-2008
- admin -

Serverit teenindab EENet