• Eesti keeles
  • In english

Uued rühmad 2017 sügisel 

RÜHM 1

Esimesel korrusel

Õpetajad: Ingrid Saare, 

Õpetaja abi: Katrin Pleesi

PÄIKESETUPSUD

RÜHM 2

Teisel korrusel

Õpetajad: Ingrid Härma,Mari Nõlvak,

Õpetaja abi: Regina Melder

KAISUKARUD

 

  1. Noora Maarend
  2. Hugo Huopolainen 
  3. Uku Kirss
  4. Andreas Koemets   
  5. Mia Kotkas
  6. Mia-Loreen Nilp
  7. Kendra Kasemaa
  8. Eliise Oraste
  9. Angelica Pard
  10. Susann Sultanjants
  11. Hans-Kristjan Roon
  12. Pätrik Altküla
  13. Mirell Hallik
  14. Sofia Bristol
  15. Frank Veldre  
  16. Kristofer Karell

 

 

  1. Naomi Karro
  2. Jete Paavel
  3. Noora Pere
  4. Dagnar Timm
  5. Kristan Toom
  6. Georgi Silluta
  7. Kärol  Kiis
  8. Heleriin Köhler
  9. Mia Liisa Nõmmik
  10. Mathias Margus
  11. Linda Kaldam
  12. Kathleen Rudissaar
  13. Ranelle Randväli
  14. Andres Asu
  15. Klaarika Paimla 
  16. Rico-Ricardo Kivinurm 

 

3-aastaselt

  1. Mattias Juusu
  2. Gren Kivimäe
  3. Mirtel Komendant
  4. Lumili Leen Heinsalu
  5. Gregor Krooni

 

3-aastaselt

  1. Hugo Jüri Kivimäe 
  2. Aron-Rico Allas
  3. Bert Laagemann
  4. Ken Stefan Rahulaan
  5.  

 

Ootame Teid 21 augustist Paide Sookure Lasteaeda,

esimesel päeval palun kaasa võtta perearsti tõend.

KOHTUMISENI

 

3A rühm  MESIMUMMID  2017

3B rühm  LEPATRIINUD  2017

 

  1.  

Agu Brit Kristin

Ainomäe Romet

  1.  

Alandi Oskar

Brauer Brennan

  1.  

Hints Janelle

Kalla Anette

  1.  

Ivanov Dominik

Kuulme Matttias

  1.  

Leppenit Saskia

Kõivik Ege-Ly

  1.  

Lõhmus Greetel

Lepanurm Romet

  1.  

Meikup Maria

Maripuu Robin

  1.  

Mõttus Siim

Martjak Miko

  1.  

Paesüld Priit

Nael Annabel

  1.  

Pajula Mikk

Noot Karl

  1.  

Pavlov Kristofer

Paimla Hendrik

  1.  

Priisalu Romet

Petsaar Kaidar

  1.  

Pärn Lenna-Liisa

Raadik Lenna

  1.  

Rannamets Keidy

Roosmäe Kirke-Stella

  1.  

Raudava Emma Joanna

Runtal Kairo

  1.  

Roosileht Rosann

Saagim Maarja-Liisa

  1.  

Stein Lisanne

Tammleht Maribel

  1.  

Sõrmus Kaur

Tobonik Mihkel-Mattias

  1.  

Sõrmus Kris

Ulp Loore

  1.  

Tamme Rait

Vassar Rando

  1.  

Vaher Aaron

Välimäe Elis 

AXIS MULTIMEDIA 2006-2008
- admin -

Serverit teenindab EENet